Postel a psací stůl pro Aničku s Karolínkou

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

nábytek do dětského pokoje; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Sabina  Burgrová
Patron příběhu

Sabina Burgrová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Maminku Karolínky a Aničky znám už ze základní školy. Holky mají báječné rodiče, kteří by se pro ně „rozkrájeli“. Finančně na tom teď nejsou nejlépe. Splácejí dluhy a táhnou všechno z jednoho platu, protože maminka je s holčičkami na mateřské dovolené. Anička je ještě malá, ale Karolínka už má své velké přání. Přeje si pokojíček, kde by si mohla hrát a vněm postel, kam se vejdou všichni její plyšáci. Rodina žije skromně, za pomoc dárců a Patrona dětí budou velmi vděční.

Společně jsme vybrali
celou částku 10,345 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Dětský pokojíček pro princezny Aničku a Karolínku

Holčičky Karolínka a Anička jsou naším velkým potěšením. Karolínka se narodila s otevřenou chlopní, ale dnes už vypadá její srdíčko lépe. Jsem na mateřské dovolené, splácíme dluhy, a tak se nám často nedostávají peníze.

Anička je ještě mrňous, ale Karolínka už má svoje velké přání. Vypráví nám pohádky o tom, jaký bude její pokojíček. S postelí, kam se vejdou všichni její plyšáci a se stolkem, kde si bude malovat.

Je nám líto, že jsme v situaci, kdy její přání nedokážeme splnit. Oslovujeme tedy projekt Patron dětí s prosbou o pomoc při pořízení vybavení dětského pokoje. Děkujeme a vážíme si jakékoliv podpory.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě