Postel a psací stůl pro Petera

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postel, psací stůl a židli

Obrázek daru
Bc. Klára  Topolová
Patron příběhu

Bc. Klára Topolová

klíčová pracovnice doprovázení

Komentář patrona

Rodinu doprovázím jako klíčová pracovnice Společnosti pro podporu náhradní rodinné péče AMINA. Peter je nyní v pěstounské péči babičky, žijí společně s jejím druhem v třípokojovém bytě. Rodina je v nepříznivé finanční situaci, nemají dostatek financí na větší výdaje (nábytek apod.). Peter nyní spí na rozkládacím gauči. Věřím, že díky Patronovi dětí a štědrým dárcům se podaří Peterovi pořídit postel a stůl, díky kterým bude mít konečně hezký pokojíček.

Společně jsme vybrali
celou částku 10,414 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Jedenáctiletý Peter vyrůstal v neúplné rodině. Teď žije se svojí babičkou, která ho má v pěstounské péči. Peter chodí do 4. třídy, a i když mu to ve škole docela jde, má ještě doučování z češtiny a matematiky. Je také vášnivým florbalistou.

Babička, která se o Petera stará, je v invalidním důchodu. Momentálně bojuje s tím, že jí nebyla přiznána odměna pěstouna, rodinný rozpočet je tak hodně napjatý. Obrátila se proto na Patrona dětí s prosbou o pomoc.

Peter by totiž potřeboval novou postel. Teď spí na rozkládacím gauči, z něhož ho bolí záda. Nemá ani psací stůl, na kterém by vypracovával domácí úkoly. Přispějme mu proto na základní vybavení pokojíčku. Babička to finančně sama nezvládne.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě