Postel a psací stůl pro Vašíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kvalitní postel s matrací a psací stůl; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Jana Janotová
Patron příběhu

Jana Janotová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Vašek potřebuje nové vybavení do pokoje. Jeho maminka je ale na rodičovské dovolené a rodina tak žije jen z platu tatínka. A z jednoho příjmu na nábytek nenašetří. Vašek však nutně potřebuje novou postel, protože spí na válendě a má problémy se zády, a také vlastní psací stůl, který teď sdílí se starší sestrou. Pojďme mu na postel a stůl přispět. Za jakoukoliv vaši pomoc vám moc děkuji.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,157 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Vašíka, který potřebuje nový nábytek do pokoje

Vašíkovi je čtrnáct let a je ze sedmi sourozenců. Miluje divadlo a rád hraje tenis. Jeho maminka je na rodičovské dovolené s jeho nejmladší sestřičkou a jeho tatínek je jediným živitelem rodiny. S rodinnými financemi hospodaří opatrně, ale mimořádné výdaje si nemohou dovolit. Vašík by přitom nutně potřeboval nové vybavení do pokojíčku.

Vašíkův nábytek prošel rukama jeho pěti starších sourozenců, je tedy hodně opotřebovaný. Tak opotřebovaný, že se stydí zvát své kamarády na návštěvu. Spí na válendě, která vůbec neprospívá jeho zádům. Psací stůl musí sdílet se svou starší sestrou. Kdyby měl vlastní postel s kvalitní matrací, přestaly by ho bolet záda a s vlastním psacím stolem by se mu zlepšil prospěch ve škole, protože by měl na učení více klidu.

Rodina na nový nábytek bohužel nemá peníze. Vašíkovo zdraví, známky a sebevědomí jsou ale pro jeho rodiče na prvním místě, proto se rozhodli požádat o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě