Postele pro Marečka a Milánka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dvě postele s matrací, peřiny a povlečení; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Iveta  Miklasová
Patron příběhu

Iveta Miklasová

SANANIM z.ú. – case manager

Komentář patrona

S maminkou Marečka a Milánka intenzivně spolupracuji od letošního července, postupně řešíme záležitosti týkající se její sociální rehabilitace, které jsou zapotřebí k tomu, aby se snáze začlenila do běžného života. Maminka nyní bydlí v pronajatém bytě se svým otcem a třemi dětmi. Nájemné je 15 000 korun a byt není vybavený základními potřebami, což postupně řešíme různými dary a nabídkami odvozu zdarma. Maminka je nyní evidována na úřadu práce, ale již se rýsuje možnost jejího zaměstnání u nás v SANANIMu. Prozatím jí ale její příjmy a příjmy jejího otce, který je zaměstnán jako opravář, neumožňují nakoupit potřebné věci. A Mareček s Milánkem postele opravdu potřebují, proto se obracíme s prosbou o pomoc na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 12,081 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh maminky a jejích dvou synků, kteří společně začínají žít nový život

Se svými dvěma syny, šestiletým Markem a pětiletým Milanem, bydlím u svého otce. Jsem ráda, že mi s kluky pomáhá. Bez něj bych to nejspíš nezvládla. Žije s námi ještě jeden chlapec, kterého má můj táta v pěstounské péči. Tři kluci pohromadě dají člověku pořádně zabrat, ale alespoň máme doma veselo.

Byt, ve kterém momentálně žijeme, bohužel nebyl zařízený. Protože nemáme peněz nazbyt, postupně ho vybavujeme tím, co nám kdo daruje. Spousta lidí také nabízí nábytek zdarma pouze za to, že si ho odvezeme. Tímto způsobem jsme také získali pár hezkých kousků.

Teď nám ještě schází vybavení dětského pokoje. Pro Milánka i Marečka bych si přála pohodlné postele, které budou jenom jejich a na kterých si budou moci vytvořit svá malá království. Bohužel ale není v mých finančních možnostech jim nové postele pořídit. A otec mých chlapců mi s tím také nepomůže. O své děti se totiž nezajímá a výživné samozřejmě neplatí.

Se svými syny stojím na úplném začátku našeho nového života. Snažím se jim vytvořit krásný domov, kde budou rádi a kde se budou cítit v bezpečí. Zatím však není v mých silách obstarat jim všechny věci, které jsou pro jiné děti standardem. Proto jsem se rozhodla požádat o pomoc Patrona dětí a věřím, že se mi díky Vám podaří začít znovu a lépe.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě