Postele pro Martinku, Davídka a Patrika

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postele pro 3 děti; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Mgr. Hana  Balcarová
Patron příběhu

Mgr. Hana Balcarová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Patrik, Davídek a Martinka vyrůstají v láskyplném rodinném prostředí. S maminkou žijí v podnájmu. Příjmy rodiny bohužel stačí pouze na úhradu nezbytných základních potřeb, na nic dalšího peníze nezbývají. Děti zatím spí s maminkou v posteli, ale jak rostou, vystává zde nutnost pořízení nových postelí. Chlapci budou do budoucna potřebovat vlastní prostor, který zatím nemají. A protože peníze na nové postele maminka nemá, obrací se s žádostí o pomoc na vás.

Společně jsme vybrali
celou částku 11,824 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vychovává 3 děti, které potřebují postele

Jsem maminkou tří úžasných dětí, se kterými se nikdy nenudím. Šestiletá dvojčata Patrik a Davídek chodí do školky a jsou to moc hodní kluci. Samozřejmě umí i pozlobit. Všude chodí spolu a jsou nerozlučitelní. Každý večer si spolu čteme pohádky a ještě dlouho si o nich povídáme. Někdy mám tak potíže je přesvědčit, že už je opravdu čas jít spát. Před necelým rokem do naší rodiny přibyla Martinka, kterou kluci zbožňují. Martinka se na nás pořád směje, takže v její přítomnosti prostě nemůžete mít špatnou náladu.

Naše rodina se bohužel ocitla ve finanční tísni. Já jsem na mateřské dovolené a můj příjem vystačí na poplacení jen toho nejnutnějšího. Nic nad rámec úhrady nájmu, energií, stravy a výdajů spojených se školkou si nemůžu dovolit. Kluci teď nutně potřebují postele, protože žádné nemají. Martinka je také bez vlastní postýlky. Všichni proto spíme v mojí posteli, momentálně to jinak nejde. A protože není v mých finančních možnostech jim kvalitní postele obstarat, obrátila jsem se na Patrona dětí s žádostí o pomoc.

Bohužel nemáme v rodině nikoho, kdo by nám pomohl. Jediný, kdo se s námi stýká, je moje sestřenice. Ta mi poskytuje psychickou oporu a dává mi pocit, že na všechno nejsem sama. Finančně nám ale pomoci nemůže.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě