Postele pro Nelinku, Dominku a Leonku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

palandu a dětskou postýlku; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Iveta Šalandová
Patron příběhu

Iveta Šalandová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Rodinu znám z výkonu svého povolání – řešili jsme společně problematiku bydlení. Maminka totiž bydlí se třemi dcerami v bytě, kde jim chtěl majitel ukončit nájemní smlouvu. Maminka tak začala rychle hledat náhradní bydlení. Nakonec se jí však podařilo se s majitel domluvit, takže se s dětmi vystěhovat nemusela. Nejedná se ale o bydlení trvalého charakteru, takže děvčata stěhování dříve nebo později stejně čeká. Finanční situace rodiny bohužel není dobrá. Maminka například nemůže dětem zajistit nábytek do pokoje. Proto se s mojí pomocí rozhodla požádat o finanční příspěvek na postele, které její dcery nutně potřebují.

Společně jsme vybrali
celou částku 14,345 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka nemá dostatek peněz na postele pro své dcery

Jsem maminkou 3 úžasných dcer, které mi dělají jenom radost. Nejstarší je Leonka (17 let), prostřední se jmenuje Dominka (10 let), nejmladším drobečkem je Nelinka (1,5 roku). Moc bych si přála, aby byly šťastné a měly vše, co potřebují, bohužel jim spoustu věcí nemohu dopřát. Potýkám se totiž s řadou zdravotních problémů a pobírám invalidní důchod. Momentálně jsem také na mateřské dovolené s nejmladší holčičkou. Musím tak počítat každou korunu.

Nedávno nás vystrašil majitel bytu. Oznámil mi, že se máme odstěhovat. Naštěstí se mi podařilo se s ním domluvit, takže můžeme zůstat. Na dlouho to ale není, takže se dívám po jiném bydlení. S mými příjmy to však není nic snadného.

Vybavení bytu také není žádná sláva. Dcery momentálně spí na starých, dosluhujících postelích, které mají nejlepší roky dávno za sebou. Proto bych jim ráda pořídila nové. Protože je ale jejich nákup nad mé finanční možnosti, rozhodla jsem se zkusit požádat o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě