Postele pro šest sourozenců

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

2 palandy s přistýlkami; dar zajišťuje maxmax.cz

Obrázek daru
Soňa  Pýchová
Patron příběhu

Soňa Pýchová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Maminku se šesti dětmi ve věku od 4 do 12 let znám z místa bydliště. Děti vyrůstají bez otce, ale v láskyplném prostředí. Vůbec nemohu pochopit, jak maminka sama zvládá vytvořit dětem domov. Je samozřejmě velmi skromný. Děti spí na matracích na zemi, protože šest postelí, to už je nějakého nábytku! Objevily jsme vhodné postele, palandy s přistýlkami. Na jedné se vyspí 3 děti. Pro všechny děti tedy potřebují dva kusy. Takto by se postele vešly i do pokojů, což u samostatných postelí nelze.

Děti by byly štěstím bez sebe, kdyby měly každé svou postel, své vlastní království.

Společně jsme vybrali
celou částku 19,711 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Šest postýlek pro brášky a sestřičky

Mám šest dětí, Pavlíka, Valentýnku, Matýska, Alenku, Štěpánku a Tadeáše. Děti jsou hodné a kamarádské. Postarat se o celou tuhle partu je velká práce, ale zároveň moje radost. Děti jsou skromné, ale mají samozřejmě svá přání. Každý by měl rád svou vlastní postel. Teď si na spaní rozkládají matrace, aby se jich do pokojíku vešlo pět. Já s nejmladším synem spíme na rozkládací sedačce v obývacím pokoji. Objevila jsem praktické palandy. Jedna se skládá ze tří lůžek a dvě by se nám pohodlně vešly. Jsem v situaci, kdy všechny peníze padnou na jídlo, bydlení a oblečení a postele sama pořídit nezvládnu.

Je smutné, když se děti každý večer dohadují, kdo na jaké matraci chce nebo nechce spát. Rozhodla jsem se pro své děti požádat o pomoc Patrona dětí. Byl by to pro ně největší dar.

Pomůžeme dětem splnit jejich sen a přispějeme na nové palandy?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě