Postele pro Standu, Zitu a Honzu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postele pro 3 děti; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Bc. Dagmar  Válková
Patron příběhu

Bc. Dagmar Válková

pracovnice v sociálních službách

Komentář patrona

Do rodiny dojíždím jako pracovník Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, a to už rok a půl. Mamince pomáhám učit se správně pečovat o 4 děti, které byly po roce pobytu v dětském domově navráceny zpátky do její péče. Všechny děti jsou moc šikovné a rychle se učí. Rodina společně s invalidní babičkou bydlí v bytě, který postupně a podle svých možností vybavují starším, ale funkčním nábytkem. V tuto chvíli jim však schází postele pro děti. Jediný Domča, nejmladší z dětí, má svoji dětskou postýlku. Jídla, oblečení a všeho dalšího potřebného mají dost, ale na postele už peníze nejsou.

Společně jsme vybrali
celou částku 13,359 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svých dětí, které nemají vlastní postele

Jsem mladá maminka se čtyřmi dětmi - Standou, Zitou, Honzou a Dominikem. S dětmi, jejich tatínkem a jeho invalidní maminkou obýváme malý byt 2+1, který se snažíme zařídit, a to převážně starším nábytkem. Docela se nám to daří, ale děti zatím nemají vlastní postele. Na ty bohužel nejsme schopni našetřit. Proto bychom rádi požádali o pomoc.

Standa a Zita jsou už předškoláci. Výdaje spojené s docházkou do školky v pořádku a bez větších problému hradíme. Honzík a Domča jsou ještě maličcí, takže jsem s nimi doma. Pobírám rodičovský příspěvek a přídavky na děti. Tatínek přišel o práci, ale intenzivně hledá jinou. Bydlíme však na severu Čech, tak to není zrovna snadné.

Dlouhodobě se bohužel nacházíme ve finanční tísni. Tatínek mých dětí má děti i z předchozího vztahu, takže na ně platí výživné. Kvůli některým nerozumným rozhodnutím z minulosti se také potýkáme s exekucí, dluhy ale poctivě splácíme. Když všechno poplatíme, zůstanou nám peníze tak akorát na živobytí. Myslím si, že naše děti nestrádají, některé věci jim ale dopřát nemůžeme.

Momentálně nám nejvíc chybí postele. Děti spí s námi na dvou postelích, což je nepohodlné pro nás pro všechny. Naše postele jsou navíc proleželé a staré, proto bych si pro děti přála nové.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě