Postýlka pro malou Terezku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou postýlku s matrací; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Kristýna  Mišániová
Patron příběhu

Kristýna Mišániová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

S maminkou malé Terezky a její sestřičky se znám už několik let. Jsme kamarádky a naše starší dcerky si spolu rády hrají. S mateřstvím se statečně pere sama a bydlí na ubytovně v jednom malém pokoji. Vím, že by děvčata potřebovala lepší a hlavně větší bydlení, to je ale s ohledem na její finanční situací téměř nemožné. Je mi ze srdce líto, že jí mohu pomoci jen tím, že ji vyslechnu a podpořím v jejím dalším boji. O dcerky se stará jak nejlépe může, jsou pro ni na prvním místě. Malá Terezka teď potřebuje novou postýlku, protože ta stávají je pro ni už malá. Maminka ale na postýlku nemá dostatek peněz, a to ani na postýlku z druhé ruky. Proto se spolu obracíme na Patrona dětí s prosbou o pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,174 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví o své Terezce

Terezka se narodila v březnu letošního roku. Doma na ni už čekala starší sestřička Eleonorka, která se na ni moc těšila. Maminka děvčátek to ale nemá zrovna snadné. Se svými dcerkami žije v jedné místnosti na ubytovně a její jediný příjem tvoří rodičovský příspěvek a dávky hmotné nouze.

Před časem se jí podařilo sehnat v bazaru dětskou postýlku, v níž Terezka doposud spala. Protože ale roste jako z vody, původní postýlce už odrostla. Dnes se v ní nemůže ani pořádně otočit, což neprospívá jejímu vývoji.

Terezka tedy akutně potřebuje novou postýlku, a protože na ni maminka nemá dostatek peněz, prosí o pomoc Patrona dětí. Pomozme.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě