Postýlka pro mrňouska Irenku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou postel; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Mgr. Adéla  Trnová
Patron příběhu

Mgr. Adéla Trnová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Irenčinou rodinou spolupracuji od loňského roku jako sociální pracovnice sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. Maminka se na mě obrátila s prosbou o pomoc při řešení jejich finanční situace. Hledáme společně cestu, jak rodinu finančně stabilizovat a i přes velké výdaje dosáhnout nějaké úspory. Irenka je sedmým dítětem v rodině a maminka je s ní na rodičovské dovolené. Rodiče nyní Irence vybavují pokojíček, bohužel jim ale už nezbývají peníze na pořízení postele, a tak se obrací s prosbou o pomoc na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,333 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh početné rodiny, která se ocitla ve finanční tísni

Patnáctiměsíční Irenka je nejmladší ze sedmi dětí. Je to usměvavá holčička, kterou fascinují kočky. Jakmile nějakou uvidí, neohroženě se za ní vydá se záměrem se pomazlit. Většinou jí ale utečou.

Irenčina maminka je na rodičovské dovolené a tatínek pracuje jako výpravčí, v současné době je však ze zdravotních důvodů na nemocenské. Rodiče by Irence rádi pořídili její první postýlku, bohužel na to ale nemají peníze. Irenka zatím spí s nimi v posteli, čím je ale větší, tím hůře se do jedné postele skládají.

Rodiče mají pro Irenku dokonce i pokojíček a podařilo se jim ušetřit dost peněz na nábytek, kvůli tatínkově nemoci a sníženému příjmu už jim ale nezbyly finance na postel. Rozhodli se proto obrátit na Patrona dětí a požádat o příspěvek. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě