Postýlky pro Viktorku a Samuelka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dvě dětské postele; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Soňa Šindlerová
Patron příběhu

Soňa Šindlerová

učitelka v mateřské škole

Komentář patrona

Rodina Viktorky a Samuela žije v malém bytě. Tatínkovi se z důvodu zdravotních obtíží nedaří najít zaměstnání, maminka je s mladším Samem na mateřské dovolené. Všichni čtyři obývají jeden pokoj. Děti spí na rozkládací sedačce, rodiče na válendě. Postele pro děti rodiče z finančních důvodů nemohou koupit, přitom by děti potřebovaly mít své soukromí a místo, kde si každý den dobře odpočinou.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,807 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví o svých dětech Viktorce a Samovi

Máme dvě děti, pětiletou Viktorii a tříletého Samuela. Naše čtyřčlenná rodina obývá dvoupokojový byt. Jsem se Samem na mateřské dovolené, manžel má zdravotní problémy a nemůže najít zaměstnání, na které by stačil a je teď nezaměstnaný. Protože se nám nedostávají peníze na vybavení, obýváme všichni jen jednu místnost. Děti stále chodí a ptají se, kdy budou mít dětský pokoj a své vlastní postele. Teď spí obě dohromady na rozkládací sedačce v obývacím pokoji. Je těžké nerušit se navzájem a dobře se vyspat.

Rádi bychom jim přání splnili, ale bez pomoci to teď nezvládneme. Hlavně prvňáček Viktorka bude potřebovat mít svůj klid, soukromí a dobrý odpočinek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě