Poznávací zájezd se školou pro Maxe

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

příspěvek na zájezd do Velké Británie

Obrázek daru
Ing. Marcela  Fialová
Patron příběhu

Ing. Marcela Fialová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Rodinu Maxe znám už dlouho. Jeho tatínek bohužel nezodpovědně zadlužil svoji rodinu, takže se dostali do velkých existenčních problémů. Maminka, která zůstala sama na výchovu tří dětí, v tuto chvíli nemá peníze nazbyt, proto bych vás touto cestou ráda požádala o příspěvek na poznávací zájezd do Velké Británie, který pořádá Maxova škola. Díky němu by měl Max možnost konečně použít svoji angličtinu, více se rozmluvit a poznat novou zemi.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,990 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého šikovného Maxe

Jsem maminkou tří šikovných dětí, Káťi, Maxíka a Sofinky. Ve škole se všichni moc snaží a doma mi se vším pomáhají. Jsou mojí radostí a jsem na ně pyšná.

Vychovávám je však sama. Jejich otci bylo sice soudně stanoveno výživné, ale platí velmi nízkou částku a nepravidelně. Na výživném jsme bohužel finančně závislí. I když mám práci, nevydělávám tolik, abych byla dětem schopná zaplatit všechno, co si přejí. Když uhradím nájem, jídlo a oblečení pro nás čtyři, na mimoškolní aktivity a kroužky už finance nezbývají. Proto jsem se obrátila na projekt Patron dětí.

Maxík (13 let) má totiž jedno velké přání. Má možnost odjet se spolužáky na školou pořádaný zájezd do Velké Británie, kde se bude učit angličtinu s rodilým mluvčím, jezdit na výlety a seznamovat se s tím, jak žijí rodiny v Londýně. Je to pro něj velká příležitost konečně použít angličtinu a rozmluvit se v ní. Část peněz mám našetřenou, pořád mi ale chybí necelých 6 000 korun. Proto moc prosím o vaši podporu. Pokud Maxík se spolužáky pojede, bude nejšťastnějším klukem široko daleko.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě