Pravidelné obědy pro Katrinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve škole

Obrázek daru
Mgr. Milena  Kyzourová
Patron příběhu

Mgr. Milena Kyzourová

ředitelka základní školy

Komentář patrona

Jsem ředitelkou školy, kterou Katrinka navštěvuje. Katrinky tatínek je nemocný a nemůže pracovat. Rodina se tak nachází ve finanční tísni. Prostřednictvím Patrona dětí bych proto chtěla požádat o příspěvek na školní obědy. Katrinka potřebuje pravidelnou a zdravou stravu, tatínek jí ale obědy zaplatit nemůže.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,640 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tatínek, který je v invalidním důchodu, nemá peníze na zaplacení obědů

Katrinka se narodila v červnu roku 2006. Strašně jsem se na ni těšil, takže jsem byl samozřejmě u porodu. Byl to nezapomenutelný zážitek. Dnes se o ni starám sám a musím přiznat, že to není snadné. Katrinka je moc šikovná a já jsem nesmírně šťastný, že ji mám. Protože jsem ale v invalidním důchodu a nemůžu pracovat, finančně na tom nejsme dobře.

Rád bych nyní požádal o pomoc s placením školních obědů. Katrinka totiž potřebuje pravidelné teplé jídlo, které jí sám uvařit neumím. Navíc si nemohu dovolit nakupovat dražší a kvalitní potraviny. Katrinka se stravuje nepravidelně, což má za následek i to, že přibírá. Když by ale měla v poledne výživné jídlo, neměla by už potřebu pořád se něčím dojídat. Protože však není v mých silách jí obědy zaplatit, prosím o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě