Příčná flétna pro Amálku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

příčnou flétnu; dar zajišťuje Saxflute.cz

Obrázek daru
Bc. Markéta  Novotná
Patron příběhu

Bc. Markéta Novotná

poradkyně rané péče

Komentář patrona

Amálku jsem poznala díky svému povolání poradkyně rané péče. Do rodiny totiž pravidelně dojíždím za jejím bratrem, který se potýká se zdravotním postižením. Amálka má velké hudební nadání a ráda by se naučila hrát na příčnou flétnu. Protože ale doma na flétnu nejsou peníze, obracím se na vás společně s maminkou s prosbou o příspěvek.

Společně jsme vybrali
celou částku 14,999 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh hudebně nadané Amálky, která má hendikepovaného brášku

Devítiletá Amálka hraje už třetím rokem na zobcovou flétnu. A je v tom moc dobrá. Ráda by se také naučila hrát na příčnou flétnu, o čemž doma bez ustání mluví už několik měsíců. Maminka by jí její přání moc ráda splnila, bohužel na to ale nemá dostatek peněz. Kroužek hry na flétnu by ještě uhradit zvládla, koupit drahou příčnou flétnu však nemůže.

Amálka má tři sourozence. Její bráška se však pere se zdravotním postižením a péče o něj je náročná jak na čas, tak i peníze. Aby to maminka finančně zvládla, musí jít hodně věcí stranou. V tuto chvíli bohužel i Amálčina vysněná příčná flétna. Protože ji ale chce maminka podpořit v dalším rozvoji jejího hudebního nadání, rozhodla se zkusit své štěstí a požádat dárce Patrona dětí o příspěvek na flétnu. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě