Příměstské tábory pro Julinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

tři letní příměstské tábory (přírodovědecký, výtvarný a prázdninový mix)

Obrázek daru
Mgr. Regína  Pecháčková
Patron příběhu

Mgr. Regína Pecháčková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Julinku znám už od jejího narození. S její maminkou nás pojí dlouholeté přátelství, známe se už 28 let, proto vím, že jejich životní příběh nevyznívá příliš optimisticky. Nejprve zemřel Julinky otec a zanechal po sobě obrovské dluhy, pak rodinu opustil otec Julinčina mladšího brášky. Maminka tak zůstala sama na dvě děti, přesto jim ale dokázala vytvořit bezpečný a útulný domov. Neustále se snaží, aby dětem nic nechybělo a měly vše, co potřebují, bohužel se ale potýká s finančními problémy. Proto se vás rozhodla požádat o pomoc s úhradou tří příměstských táborů pro Julinku. Tábory pro Julinku představují smysluplně strávený čas o prázdninách a dávají jí šanci naučit se něco nového.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Julinky, která si přeje zažít to pravé letní dobrodružství

Julinka je osmiletá slečna, která moc ráda čte a maluje. Díky Patronovi dětí také chodí do základní umělecké školy, kde se věnuje hře na housle. Úplně tomu propadla a housle téměř nedá z ruky. V září nastoupí do 3. třídy Montessori školy, kde se jí moc líbí. Má ráda své spolužáky i paní učitelky, v jejich společnosti se cítí dobře.

Teď už se ale těší na prázdniny. Moc bych si přála, aby prožila hezké léto a zažila něco nového. Zatím to však vypadá, že bude muset být se mnou v práci. Ráda bych jí dopřála nějaké zážitky například v podobě příměstských táborů, kde mají děti přes den program a večer se vrací domů. Moje finanční situace mi ale nedovoluje něco takového hradit.

Julinku a jejího brášku totiž vychovávám sama. Julinky otec zemřel, když měla 2 roky, a zanechal po sobě dluhy, které musím splácet. Momentálně pracuji jako OSVČ, nedávno však zemřel můj spolupracovník, což se podepsalo i na našem podnikání. Práce na živnostenský list mi navíc komplikuje situaci v tom, že nedosáhnu na sociální příspěvky. S Julinkou a jejím bráškou tak žijeme od výplaty k výplatě.

Julinka je snaživé a vnímavé děvče a dobře si uvědomuje, že na tom teď nejsme dobře. Hodně mi pomáhá, a když jsem smutná, dělá všechno pro to, aby mě rozveselila. Zaslouží si zažít hezké prázdniny plné skvělých zážitků, proto vás moc prosím o pomoc. Váš příspěvek umožní mé dcerce zúčastnit se tří příměstských táborů, kde se potká se svým kamarády a zažije něco nového.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě