společně za lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+

Příměstský tábor pro Marušku

Přispět můžete na

dva příměstské tábory

Mgr. Miriam  Žilková
Patron příběhu

Mgr. Miriam Žilková

terénní sociální pracovnice

Komentář patrona

S Maruškou a její maminkou spolupracuji v rámci terénní sociální práce, a to přímo u nich doma. Maruška je velmi bystrá a tvořivá dívenka a ráda by v létě něco zažila. Problém je ale v tom, že nemá kam jezdit na prázdniny. Nemá žádné příbuzné, u kterých by mohla strávit pár prázdninových dní. Je tak odkázána na táborové a obdobné pobyty, které však něco stojí. Protože je maminka samoživitelka a její finanční situace je napjatá, s velkou vděčností přijala možnost obrátit se na Patrona dětí a požádat o finanční pomoc s úhradou dvou příměstských táborů. Díky vaší pomoci by Maruška nemusela zůstávat sama doma a místo toho mohla tvořivě využít svůj čas ve společnosti jí známých, ale i nových dětí. Maruška na táborech jistě zažije spoustu legrace a bude mít na co vzpomínat.

Vybráno 1,950 Kč
Zbývá 10 dní
Cílová částka 3,700 Kč
Chci darovat

Na pomoc dětem putuje vždy 100 % z částky, kterou darujete. Platba proběhne jednorázově.

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh své dcerky

Když byla Maruška (9 let) malá, často jsme se spolu stěhovaly. Bydlely jsme v několika azylových domech a já si po celou tu dobu přála, abych pro svoji holčičku dokázala najít místo, kde se bude cítit doma. Po dlouhých letech hledání se mi konečně podařilo najít byt, který si mohu dovolit a kde se můžeme konečně zabydlet. Jsem za to moc ráda.

Maruška se teď těší na prázdniny a doufá, že zažije něco zajímavého. Část prázdnin se mi podařilo pokrýt různými tábory a dětskými akcemi, stále ale zbývá spousta času, který bude Maruška nejspíše trávit sama doma. Já totiž musím chodit do práce, s tím se nedá nic dělat. A žádné babičky ani tety, ke kterým by mohla jet na prázdniny, bohužel nemáme.

Maruška je zvyklá trávit hodně času s dětmi. V průběhu školního roku je nejčastěji v družině s kamarádkami, kde se může věnovat své oblíbené činnosti, kterou je malování. Nechce být doma sama, je společenská, proto bych byla ráda, kdyby mohla pár dní z prázdnin trávit na příměstských táborech, z kterých si ji budu moci každý den odpoledne vyzvednout. Díky této formě táborů bude mít Maruška přes den smysluplný program ve společnosti dětí a večer mi bude vyprávět, co všechno zažila. Protože si už ale žádný takový výdaj nemůžu dovolit, prosím o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Volný čas
Letní ozdravný pobyt pro Marušku
Zbývá měsíc
Cílová částka 6,000 Kč
Podpořit příběh
Volný čas
Ozdravný tábor pro veselou Míšu
Zbývá měsíc
Cílová částka 6,000 Kč
Podpořit příběh