Příspěvek na základní potřeby pro Amálku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Pomoc pro maminku samoživitelku a její dcerku

Jsem maminkou Amálky, která ještě donedávna navštěvovala mateřskou školu. Kvůli pandemii koronaviru se však školka zavřela a já s ní musela zůstat doma. V současné době pobírám jen 60 % z platu, naše výdaje jsou ale vyšší než v běžném režimu. Pravidelné vaření totiž vyjde dráž než stravné ve školce. A samozřejmě musím platit i nájem a energie.

Ráda bych nyní využila možnosti, kterou nabízí Patron dětí, a požádala jeho dárce o pomoc. Na péči o Amálku jsem sama a děsím se dne, kdy nebudu mít peníze na jídlo. Bohužel nemám nikoho, kdo by mi v této těžké době mohl pomoci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě