Příspěvek na základní potřeby pro Aničku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka se třemi dětmi, kterým nedávno zemřel tatínek, potřebuje naši pomoc

Jsem maminkou tří dětí, o které se starám sama. Jejich tatínek nám totiž před třemi týdny zemřel. Nemám však čas příliš truchlit, protože musím řešit praktické věci typu „kde proboha vezmu peníze na jídlo pro děti“.

Sirotčí důchod děti samozřejmě zatím nemají. Česká správa sociálního zabezpečení bude tuto záležitost řešit až po skončení karantény. Já jsem momentálně s dětmi doma za minimální příjem. Děláme společně úkoly, hrajeme si, musím se ale také starat o svoji těžce postiženou sedmiletou dcerku Aničku.

Celá tahle situace je šílená a já si dnes a denně říkám, že se to přece nemůže všechno dít, že se mi to snad jen zdá. Fakt, že nemám peníze na jídlo pro své děti, je však bolestně reálný. A tak vás moc prosím o pomoc. V tuto chvíli už mi nic jiného nezbývá.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě