Příspěvek na základní potřeby pro Bertíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Jitka Opálková
Patron příběhu

Jitka Opálková

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

S rodinou Bertíka spolupracuji od roku 2016. Maminka se o své dva syny výborně stará, bohužel na tom není dobře finančně. Pracovala v kadeřnickém salónu, který je nyní zavřený. Pobírá sice ošetřovné, to je však počítáno ze základní mzdy. Aby zvládla uhradit nájem a potraviny, potřebuje naši pomoc. Sama to totiž v tomto pro nás všechny náročném období nezvládne.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka se dvěma dětmi přišla o příjem

Jsem maminkou dvou malých chlapců (5 a 6 let), se kterými jsem momentálně doma na ošetřovném. Pracuji v kadeřnickém salónu, kde moji mzdu tvoří základ a odměny. Výše ošetřovného je mi však počítána za základu, což mi vystačí buď na nájem, nebo potraviny, rozhodně ne na obojí.

Nacházím se tak v obrovské finanční tísni, která mě natolik tíží, že v noci nejsem schopná ani usnout. Dívám se na své syny a říkám si, co jen proboha budu dělat. Dozvěděla jsem se ale o Patronovi dětí a rozhodla se zkusit své štěstí a požádat o příspěvek na potraviny. Je skvělé, že takový projekt existuje a zprostředkovává pomoc těm, kteří ji opravdu potřebují.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě