Příspěvek na základní potřeby pro Bětku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytná léčiva

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Pomoc pro rodinu, která se vlivem koronaviru dostala do těžké finanční situace

Bětka je moje předškolačka, která je kvůli momentálnímu uzavření školky doma. Společnost jí dělají její dva sourozenci, jež zase nemohou do školy.

O své děti se starám sama a nyní je to pro mě obzvláště těžké. Pracovala jsem v papírnictví, to ale jeho majitel musel zavřít. Nyní chodím na dohodu o provedení práce na několik hodin týdně do zahradnictví, protože ale nefungují trhy a zájem lidí je malý, jsou i mé příjmy nízké (zhruba 2 400 korun měsíčně). Ve škole děti chodily na oběd v rámci programu Obědy zdarma, což pro mě byla velká pomoc, nyní ale pro celou rodinu denně vařím, a tak se zvýšily naše výdaje za potraviny.

Měla jsem nějaké úspory, ty už však došly, a vůbec nevím, jak budeme fungovat dál. Narazila jsem ale na Patrona dětí, který v této mimořádné situaci nabízí pomoc, a rozhodla se jí využít. Za vaši podporu budu nesmírně vděčná.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě