Příspěvek na základní potřeby pro Dominku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Rodina, která přišla o jeden celý příjem, potřebuje naši pomoc

Jsme rodiči dvou úžasných dětí, páťačky Dominky, která má za sebou onkologickou léčbu, a Honzy, který chodí do 7. třídy. Kvůli řádění koronaviru jsou však oba v tuto chvíli doma. Dominka mi hodně pomáhá, vaříme spolu, povídáme si, díváme se na filmy, a pokud to situace a její zdravotní stav dovolí, chodíme i na procházky do přírody.

Nařízením vlády naše rodina přišla o jeden celý příjem. Manžel totiž pracoval jako OSVČ a byl nucen ukončit živnost. Zatím nevíme, kdy bude moci začít opět pracovat ani kdy přijde státem slíbená pomoc.

Finance nám opravdu výrazně chybí, a tak když jsme s dozvěděli o pomoci, kterou zprostředkovává Patron dětí, rozhodli jsme se zkusit své štěstí a požádat o příspěvek na potraviny a hygienické potřeby. Finanční dar by pro nás byl alespoň na chvilku obrovskou úlevou.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě