Příspěvek na základní potřeby pro Elišku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Rodina, které se kvůli koronaviru snížil příjem, potřebuje pomoc

S manželem vychováváme dcerku Elišku, která ráda kreslí a hraje na flétnu. Kvůli zavřené škole je s ní její tatínek od 11. března doma na ošetřovném, já pracuji na zkrácený úvazek (4 hodiny denně). Hledám si jinou práci, v této době něco sehnat je však takřka nemožné.

Kvůli pandemii koronaviru bohužel přicházíme o značnou část manželova příjmu a situace začíná být hodně zlá. Vůbec si nedokážu představit, z čeho zaplatíme všechny nezbytné měsíční výdaje. Narazila jsem ale na Patrona dětí a rozhodla se požádat o příspěvek na potraviny a hygienické potřeby.

Za pomoc předem moc děkuji a doufám, že to všichni přečkáme ve zdraví.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě