Příspěvek na základní potřeby pro Emilku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh malé Emilky, jejíž rodina se ocitla ve finanční tísni

Emilce je osm let a je to činorodé děvče. Ráda tančí a tvoří, zkrátka múzická osůbka. Má staršího bratra a milující rodiče. Po vyhlášení nouzového stavu kvůli epidemii koronaviru se ale celá rodina dostala do těžké situace, která se v těchto dnech zdá bezvýchodná.

Maminka nemůže chodit do práce, Emilka a její bráška musí zůstávat doma, protože jsou zavřené školy. Tatínek si práci udržel, ale bohužel nevydělává dost peněz na to, aby se rodině podařilo toto těžké období překlenout. Pomoci rodině s nákupem potravin a nezbytných léků můžeme ještě dnes.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě