Příspěvek na základní potřeby pro Eričku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Bc. Jana  Nováková
Patron příběhu

Bc. Jana Nováková

poradkyně rané péče

Komentář patrona

Erička je téměř sedmiletá dívka, za níž pravidelně dojíždím jako poradkyně rané péče. Vím tak, že se její rodina kvůli pandemii koronaviru a následným vládním opatřením octila ve finanční tísni a potřebuje pomoc s pořízením toho nejzákladnějšího, jako jsou potraviny a hygienické potřeby. Věřím, že se jí prostřednictvím Patrona dětí této pomoci dostane.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Rodina s hendikepovanou holčičkou potřebuje naši pomoc

Erička je šikovná a aktivní holčička, kterou však omezuje její vlastní tělo. Nemůže se totiž hýbat, rodiče s ní ale denně cvičí a dopřávají jí i různé rehabilitační pobyty. Erička bohužel nedokáže ani mluvit, komunikaci s rodiči, kamarády a mladší sestřičkou jí tak zprostředkovává oční komunikátor. Mentálně je naštěstí v pořádku a je chytrá jako liška.

Jejím rodičům teď nastaly velmi těžké časy. Tatínkovi jeho zaměstnavatel řekl, že teď není práce a ať zůstane doma. To stejné si vyslechla i maminka, která chodila na 3 hodiny denně na brigádu. Ze dne na den tak výrazně poklesl příjem rodiny, který nyní stěží stačí na úhradu nákladů na bydlení. Pojďme jim proto pomoci a přispějme jim na potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě