Příspěvek na základní potřeby pro Hermínku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Monika Pazderová
Patron příběhu

Monika Pazderová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou Hermínky spolupracuji v rámci sociálně aktivizační služby již delší dobu. Hermínčin otec nehradí povinné výživné, čímž přivádí její rodinu do nepříznivé finanční situace a ta se díky epidemii koronaviru ještě zhoršila. Maminka se teď musí rozhodovat, zdali udržet bydlení či zajistit základní životní potřeby pro své děti, především potraviny a hygienické potřeby, aby nedošlo k nákaze. Situace je nezáviděníhodná, žádáme proto o finanční pomoc touto cestou.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Hermínky, jejíž rodina se ocitla ve finanční tísni

Hermínce je dvanáct let, je to hravá a veselá holčička, která ze všeho nejraději hraje společenské hry. Dobrá zpráva je, že je teď během epidemie koronaviru, kdy nechodí do školy a zůstává doma, může hrát pořád dokola. Špatná zpráva je, že její maminka teď nemá peníze na to, aby zaplatila Hermínce a jejímu mladšímu bráškovi všechno, co by potřebovali.

Epidemie koronaviru připravila mnohé rodiče o příjem. Hermínčina maminka se navíc potýká s tím, že otec neplatí na děti povinné výživné. Je teď bohužel v situaci, kdy není schopna uhradit nájem a zároveň nezbytné léky a potraviny pro děti. Maminka se proto rozhodla podat žádost o pomoc Patronovi dětí. Pomozme a přispějme ještě dnes.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě