Příspěvek na základní potřeby pro Honzíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Honzíka, jehož rodina se nachází v obtížné situaci

Jedenáctiletý Honzík rád pomáhá v kuchyni. Přiloží ruku k dílu, škádlí mladší sestřičku a vůbec, je to pohodář. Jeho rodiče se ale kvůli epidemii koronaviru dostali do obtížné situace, která se v těchto dnech zdá bezvýchodná.

Maminka přišla o oba své přivýdělky. Tatínek si práci zatím udržel, ale nevydělává dost peněz na to, aby zaopatřil všechno, co je potřeba, například potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky. Zaopatřit Honzíka a jeho rodinu ale můžeme my. Přispět jim na to nejnutnější můžeme ještě dnes.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě