Příspěvek na základní potřeby pro Jakoubka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Monika Pazderová
Patron příběhu

Monika Pazderová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou Jakoubka spolupracuji v rámci sociálně aktivizační služby již delší dobu. Jakoubkův otec nehradí povinné výživné, čímž přivádí rodinu do nepříznivé finanční situace a ta se díky epidemii koronaviru ještě zhoršila. Jeho maminka se teď musí rozhodovat, zdali udržet bydlení či zajistit základní životní potřeby pro své děti, především potraviny a hygienické potřeby, aby nedošlo k nákaze. Je to těžká situace, žádáme proto o finanční pomoc touto cestou.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Jakoubka, jehož rodina se nachází v obtížné situaci

Jakoubkovi jsou tři roky a bydlí se svou maminkou a starší sestrou, která na něj nedá dopustit. Rád poznává nové věci a hraje různé hry. Jeho rodina se bohužel octla kvůli epidemii koronaviru v obtížné situaci.

Kvůli epidemii koronaviru přišlo mnoho lidí v celé republice o finanční jistoty. Jakoubkova maminka je bohužel jedním z nich. Nemá dost peněz na to, aby zaplatila nájem a zároveň všechno potřebné pro své děti. Situaci navíc komplikuje fakt, že Jakoubkův otec neplatí povinné výživné. Maminka se proto rozhodla podat žádost o pomoc Patronovi dětí a za jakýkoliv příspěvek na potraviny, hygienické potřeby a léky pro své děti bude nesmírně vděčná.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě