Příspěvek na základní potřeby pro Jirku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Rodina se dvěma dětmi a maminkou s rakovinou potřebuje naši pomoc

Jsme čtyřčlenná rodina se dvěma dětmi a momentálně se nacházíme, stejně jako tisíce dalších rodin v Česku, ve finanční tísni.

S manželem vychováváme dvojčata Jirku a Elišku. Eliška bojuje s dětskou mozkovou obrnou a hydrocefalem (hromadění mozkomíšního moku v mozku) a je upoutána na invalidní vozík. Jiříka trápí astma, ADHD a různé poruchy učení. Zdravotní obtíže mám bohužel i já – léčím se s karcinomem prsu.

Finanční zajištění rodiny je výhradně na manželovi. Ten pracuje v obchodě, který však kvůli koronaviru musel zavřít, a tak jsme ze dne na den zůstali bez finančních prostředků. Abychom to zvládli, potřebujeme pomoc, proto se obracíme na Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě