Příspěvek na základní potřeby pro Jirku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Iveta Nejtková
Patron příběhu

Iveta Nejtková

předsedkyně spolku Daveláček

Komentář patrona

Honzíka a Jirku znám již několik let. Jejich rodině totiž pomáháme v rámci našeho spolku. Chlapci to nemají vůbec jednoduché. Bydlí jen s maminkou a jejich otec o ně nejeví zájem, bohužel neplatí ani výživné. I kvůli této okolnosti tak bydlí s maminkou v chatce, která je momentálně obyvatelná jen zčásti - všichni aktuálně hospodaří jen v jedné místnosti. Bohužel, současná vládní opatření mamince znemožňují pracovat, a tak je doma na 60 % platu. Tím se však její finanční situace stala zoufalou, proto prosí o pomoc dárce Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka potřebuje pomoc pro sebe a své syny

Jirka a Honza jsou moji synové, na které jsem ohromně pyšná. Oba jsou vášnivý házenkáři a svému milovanému sportu se věnují každou volnou chvilku. Občas si ale s chutí zahrají i basketbal nebo fotbal.

Na výchovu dětí jsem bohužel sama. Jejich otec nás opustil krátce po narození chlapců a jinou rodinu už nemáme. Nikdy pro mě nebylo snadné vše finančně zvládnout, teď je ale situace ještě o něco horší. S chlapci jsem momentálně doma a pobírám 60 % příjmu. Se zavřením školy kluci navíc přišli o obědy, které měli zdarma díky organizaci Women for Women, takže se výrazně zvedly naše výdaje za jídlo.

Situace jeho bohužel taková, že když uhradím náklady na bydlení a energie, nezůstanou mi téměř žádné peníze. S nadějí se proto obracím na Patrona dětí a jeho dárce s prosbou o příspěvek na potraviny a základní hygienické potřeby. Předem vám moc děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě