Příspěvek na základní potřeby pro Julinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Mgr. Hana  Kroupová
Patron příběhu

Mgr. Hana Kroupová

ředitelka ZŠ

Komentář patrona

Julinka je bystrá dívenka, která navštěvuje 3. ročník naší Montessori ZŠ, kde působím jako ředitelka. Je to velmi vstřícné děvče s pečovatelskými sklony a výjimečnými komunikačními schopnostmi. Často bývá oporou svým mladším spolužákům či vrstevníkům, pomáhá jim s úkoly, prací ve škole, popřípadě při řešení nepříjemných situací v kolektivu. Na základě opakovaných rozhovorů s Julinkou i maminkou vím, že mají velmi vřelý vztah. Maminka je samoživitelka a OSVČ, tudíž její životní situace je v tomto období skutečně nepříznivá. Pravdou je, že Julinka finanční situaci ve své rodině prožívá velmi intenzivně a své mamince se snaží být oporou. Rodině by nyní velmi pomohl příspěvek na potraviny a základní hygienické potřeby. Pojďme jim společně pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka přišla o příjem a potřebuje naši pomoc

Jsem maminkou dvou dětí, sedmnáctiletého Nikolase a devítileté Julinky, které vychovávám sama. Provozuji malý obchůdek s dekoracemi a bylinkami, který jsem však nedávno kvůli nařízení vlády musela zavřít. Ocitla jsem se tak bez příjmů. Žádné úspory bohužel nemám, k čemuž přispívá fakt, že splácím dluhy po zemřelém tatínkovi mé dcerky. Julinka bohužel nemá nárok na sirotčí důchod a na syna od jeho otce dostávám 2 600 korun výživné – to je v tuto chvíli náš jediný příjem.

Vůbec netuším, jak dlouho bude můj obchod zavřený a z čeho budeme žít. Dozvěděla jsem se ale o pomoci, kterou zprostředkovává Patron dětí, a rozhodla se zkusit své štěstí a požádat o pomoc. Budu vám vděčná i za ten nejmenší příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě