Příspěvek na základní potřeby pro Kryštůfka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytná léčiva

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Pomoc pro rodinu, která se vlivem koronaviru dostala do těžké finanční situace

Jsem samoživitelka se třemi dětmi a v současné době se nacházím ve finanční tísni. Na dohodu o provedení práce pracuji několik dní v týdnu v zahradnictví, protože jsou ale zavřené trhy, jsou možnosti prodeje dost omezené a zájem lidí je malý. Předtím jsem byla zaměstnaná v papírnictví, to ale majitel musel zavřít.

Děti ve škole chodily na obědy v rámci programu Obědy zdarma, což pro mě byla velká finanční úleva. Protože jsme ale nyní všichni doma a musím vařit, náklady na potraviny výrazně vzrostly. Měla jsem malou finanční rezervu, tak už ale došla a vůbec teď nevím, jak budeme fungovat dál. A tak vás moc prosím o příspěvek alespoň na jídlo a základní hygienické pomůcky. Sama to teď nezvládnu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě