Příspěvek na základní potřeby pro Kubíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Natálie Kowalowská
Patron příběhu

Natálie Kowalowská

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

S Kubíkovou maminkou spolupracuji déle než rok. Kubík je temperamentní a aktivní kluk, kterého jsme společnými silami připravovaly na nástup do 1. třídy. I když to měl zpočátku kvůli své hyperaktivitě ve škole těžké, dnes už všechny školní povinnosti zvládá. Je to bystrý a zvídavý chlapec. Maminka, která je na něj i jeho mladší sestřičku sama, bohužel kvůli koronaviru přišla o část svého výdělku a ocitla se tak ve finanční tísni. Proto bych vás touto cestou ráda poprosila o příspěvek na potraviny a hygienické potřeby. V této těžké době to pro ni bude obrovská pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh své rodiny

Prvňáček Kubík a školkáček Barborka jsou mé báječné děti, se kterými se člověk nikdy nenudí. Nyní jsme spolu doma a dá se říct, že je u nás dost veselo. Kubík je totiž hyperaktivní a udržet ho u domácích úkolů není snadné. Obdivuji všechny učitele a učitelky, kteří to s těmi malými draky zvládají dnes a denně.

Já jsem ještě nedávno pracovala jako pokojská v hotelu, který je aktuálně kvůli vládním opatřením zavřený. Tím se výrazně snížil můj měsíční příjem, a protože jsem na výchovu dětí sama, nezbývají mi po úhradě nájemného peníze na potraviny a hygienické potřeby. A tak vás moc prosím o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě