Příspěvek na základní potřeby pro Kubu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka s osmi dětmi vypráví příběh své rodiny

S manželem vychováváme 8 dětí, se kterými jsme kvůli zavřeným školám momentálně doma. Manžel pobírá ošetřovné a je na 60 % platu, já jsem zcela bez příjmů. Pobírám pěstounský příspěvek, protože tři z našich dětí máme v pěstounské péči, k tomu jsem si přivydělávala v naší vesnici na poště a měla také brigádu jako pokojská a recepční. Obě brigády byly na dohodu o provedení práce, a protože se vzhledem k pandemii koronaviru všechny služby zavíraly, není mě už ani na jednom mém působišti potřeba.

A tak jsme s manželem doma, děláme s dětmi úkoly a snažíme se je nějak zabavit. Jsem ráda, že na to nejsem sama, protože bych se z toho asi zbláznila. Jeden z našich synů má totiž středně těžkou mentální retardaci, nemluví a vyžaduje zvýšenou péči. A ostatní jsou jako pytel blech.

Bohužel mě teď děsí, z čeho příští měsíc zaplatíme hypotéku. Když nakoupím jídlo pro naši velkou rodinu, už nám nezbyde na splátku. Objevila jsem ale pomoc, kterou nabízí Patron dětí, a rozhodla se zkusit své štěstí a požádat o příspěvek na potraviny, díky čemuž ušetříme na splátku hypotéky.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě