Příspěvek na základní potřeby pro Lidušku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh pětičlenné rodiny, která ze dne na den přišla o tatínkův příjem

S manželem vychováváme tři děti ve věku od deseti do dvou let. Naše prostřední dcerka Liduška se bohužel narodila s rozštěpem páteře a vyžaduje více péče a pozornosti, než naši synkové. Jen pravidelné cvičení a dojíždění na rehabilitace nám denně zabere několik hodin. V současné době jsme sice stále doma, protože jsou rehabilitační centra zavřená, ve cvičení ale nepolevujeme.

Vlivem koronaviru, který narušil životy lidi po celém světě, se však nacházíme ve finanční tísni. Manžel si nedávno otevřel malé bistro, které pomalu začínalo vydělávat alespoň na nájem. Pak ale musel svou činnost omezit jen na okénkový prodej, což náklady na provoz ani zdaleka nepokryje. Nejčastějšími návštěvníky bistra totiž byli zaměstnanci okolních firem, které jsou nyní zavřené.

Ze dne na den se tak náš příjem snížil na 10 000 korun rodičovského příspěvku. Když z toho odečteme poplatky spojené s bydlením, zůstane nám 120 korun na den pro pětičlennou rodinu, což nám nestačí ani na základní potraviny, natož na léky. Proto jsme se rozhodli využít možnosti, kterou nabízí Patron dětí, a požádat vás o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě