Příspěvek na základní potřeby pro Lucku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka potřebuje naši pomoc

Jsem samoživitelka s dcerkou Luckou. Její otec zemřel krátce po našem rozvodu, bohužel po sobě zanechal velké dluhy, kvůli kterým dcerka nemá nárok na sirotčí důchod.

Já jsem zaměstnaná v jedné firmě, tak je však kvůli pandemii koronaviru zavřená. Pobírám sice ošetřovné, na úhradu všeho nutného nám ale nezbývá. A tak vás chci poprosit o příspěvek zejména na potraviny a hygienické prostředky. Moc nám to pomůže překlenout těžké časy, jejichž konec je zatím v nedohlednu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě