Příspěvek na základní potřeby pro Ludvíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Mgr. Veronika Němcová, DiS.
Patron příběhu

Mgr. Veronika Němcová, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

Před více než rokem hledala Ludvíkova maminka podporu a pomoc neziskové organizace, kde pracuji jako sociální pracovnice a koordinátorka sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. Měla jsem možnost seznámit se s ní, s jejími dětmi a s celou rodinou situací. Ludvík (15 let) je velmi šikovný, chytrý a silný mladý muž, který zvládá ztíženou situaci v rodině výborně, navíc je mamince i všem ostatním členům velikou oporou, což potřebují. Na svůj věk je velmi vyzrálý a je to doopravdy hodný chlapec. Mám ho ráda, ostatně jako zbytek rodiny, protože mimo úžasné spolupráce je skvělé pozorovat, jak rodina drží pospolu v dobrých i těžkých chvílích. Co se vzájemné podpory a optimistického přístupu k životu týče, mohou být pro ostatní vzorem. V této těžké době, kdy jsou všichni členové rodiny doma, se však zvyšují náklady na běžné fungování. Pojďme jim proto pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka se třemi dětmi potřebuje naši pomoc

Jsem rozvedenou samoživitelkou se třemi dětmi, které tvoří skvěle sehraný tým. Nejmladší syn Lukášek je bohužel postižený, ostatní děti mi však s péčí o něj hodně pomáhají.

V současné době jsme kvůli zavřeným školám všichni doma, čímž se trojnásobně zvýšily naše náklady na jídlo, ale také hygienické potřeby. Nejmladší synek má navíc stomii, kterou musím pravidelně čistit, pojišťovny mi však na speciální čistící prostředky přispějí až za měsíc a půl.

Pobírám invalidní důchod, ten mi ale v této době na úhradu všeho nutného bohužel nestačí. A tak vás moc prosím o pomoc.

P. S. Jména dětí v příběhu byla změněna. Děkujeme za pochopení

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě