Příspěvek na základní potřeby pro Marca

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Pomozme mamince samoživitelce se třemi dětmi

Jsem maminkou tří úžasných dětí, Nuriel (5 let), Naomi (6 let) a Marca (9 let), o které se však starám sama. Děti se narodily v zahraničí, kde jsem dlouhá léta žila s jejich tatínkem. Ten však před narozením nejmladší dcerky začal pít a stal se z něj agresivní člověk, a tak jsem o dva roky později s pomocí české ambasády a mých rodičů, kteří mi zaplatili letenky, utekla zpátky do Čech.

Pracuji jako zubní instrumentářka, v současné době jsem však kvůli zavřeným školám a školkám s dětmi doma. V souvislosti s tím se výrazně snížil můj příjem a začínám bojovat s nedostatkem peněz. Pomoci od bývalého partnera se nedočkám, protože se zdá, že se vypařil ze světa. Nikdo ho nemůže najít, a tak mu ani nemohla být nařízena úhrada výživného.

Náhodou jsem ale objevila nabídku pomoci od Patrona dětí a rozhodla se zkusit své štěstí a požádat o pomoc. Předem moc děkuji za vaši podporu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě