Příspěvek na základní potřeby pro Marianku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Marianky, jejíž rodina se dostala kvůli epidemii koronaviru do finanční tísně

Mariance je devět let a je to malá umělkyně. Hraje na klavír, kreslí, vystřihuje, lepí, nebo si někam zaleze s knížkou a přenese se do jiného světa. Ve škole je pilná, občas přinese dvojku, ale jinak samé jedničky! Její maminka je samoživitelka, pracuje ale jako manikérka a pedikérka. Peněz v rodině nebylo mnoho, ale na nouzi si také nemohly stěžovat.

Bohužel se s epidemií koronaviru vše změnilo. Mariančina maminka už nemůže chodit do práce a kdo ví, kdy se nehtová studia a salony opět otevřou. Protože je na Marianku a její sestřičku sama, neví, kde sežene peníze na to, aby jim koupila potraviny nebo léky. Mariance a její rodině ale můžeme pomoci my. Přispět můžeme ještě dnes!

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě