Příspěvek na základní potřeby pro Martínka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytná léčiva

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Pomozme pětičlenné rodině, která se kvůli koronaviru dostala do finanční tísně

Náš Martínek je kluk s poruchou autistického spektra a žije ve svém vlastním světě. A bohužel není jediným autistou v naší rodině. Stejnou diagnózu má i dcerka Míša, která se k tomu potýká se středně těžkou mentální retardací. V prosinci loňského roku se naše rodina rozrostla ještě o malou Miu.

Nikdy jsme s manželkou neměli problém naše děti uživit, i když to vzhledem k jejich diagnózám nebylo snadné. Během několika dní se ale naše životy obrátily vzhůru nohama a teď už nevíme, kudy kam.

Pracuji jako řidič kamionu a můj plat býval velmi slušný. Pak se ale kvůli koronaviru zavřely automobilky, kam jsem pracovně jezdil, a já musel zůstat doma. Moje finanční ohodnocení se skládá ze tří složek – z fixního platu, odměn a diet. Můj nynější příjem se počítá ze základu, což je 13 000 korun čistého. A protože jsem doma a dostávám jen 60 % z platu, jsem na 8 000 korunách měsíčně. Snažím se najít si brigádu, zatím však marně.

A tak vás moc prosím o pomoc. Z těchto příjmů celou rodinu uživit nedokážu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě