Příspěvek na základní potřeby pro Marušku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Marušky, jejíž rodina přišla kvůli koronaviru o finanční jistoty

Dvanáctiletá Maruška to nemá v životě jednoduché, protože žije s Aspergerovým syndromem, poruchou autistického spektra. Její maminka se musí hodně otáčet, aby se postarala o ni i jejího mladšího brášku. Vypomáhá na kulturních akcích, pracuje na částečný úvazek jako prodavačka a má mnoho dalších brigád a přivýdělků.

Bohužel kvůli epidemii koronaviru přišla o jednu práci, a pak o další… Vůbec neví, co bude dál. Rodině chybí peníze na potraviny a nezbytné léky. Situace je ještě těžší kvůli Maruščině postižení. Pojďme ukázat, že v tom nejsou sami. Přispět rodině na vše nezbytné můžeme ještě dnes.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě