Příspěvek na základní potřeby pro Matýska

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka potřebuje naši pomoc

Jsem maminkou dvanáctiletého Matýska, který ze všeho nejraději chytá venku s kamarády Pokémony. To teď samozřejmě nemůže, občas ale vyrazíme na procházky do lesa, který máme hned u paneláku. Matýsek má astma a různé alergie, a tak se držíme doporučení lékaře, podle kterého máme jít ven jen jednou za pár dní.

Pracuji jako řidička tramvaje, momentálně jsem však doma se synkem a pobírám ošetřovné, čímž se výrazně zhoršila naše situace. Měla jsem nějakou finanční rezervu, ta ale padla již před Vánoci, kdy jsem byla kvůli problémům se zády 2 měsíce na neschopence. Pak se mi rozbil mobilní telefon, bez kterého nemůžu fungovat, neboť jsem díky němu ve spojení se synkem i jeho asistentem. Matýsek je totiž lehce mentálně zaostalý, občas nespolupracuje a dostává se do afektu. To mi pak jeho asistent volá o radu, nebo s informací, že si mám pro Matýska přijet. S pořízením nového telefonu tak padla další část finanční rezervy.

A pak přišel koronavirus. Vždycky jsem se o Matýska dokázala postarat, teď ale nevím kudy kam. Vzhledem k tomu, že nikdo netuší, jak dlouho bude tento stav trvat, vás moc prosím o pomoc. Když totiž uhradím nájem, už mi zbyde jen minimum peněz. Předem vám moc děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě