Příspěvek na základní potřeby pro Míšu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Jana Fadljevičová
Patron příběhu

Jana Fadljevičová

učitelka

Komentář patrona

Míšu a její rodinu znám od roku 2016. Míša navštěvovala rok a půl mini jesličky, kde učím a kde ke každému malému předškolkovému dítku přistupujeme osobně a s respektem k jeho potřebám a požadavkům. Později přestoupila do mateřské školy pro děti s různými zdravotními obtížemi. S rodinou jsem ale zůstala v kontaktu a občas jim Míšu hlídám. Nemají totiž nikoho, kdo by jim s náročnou péčí o ni pomohl. Současná pandemie koronaviru je navíc uvrhla do finanční tísně. Tatínkovi byl v zaměstnání snížen úvazek na polovinu a bohužel hrozí, že o práci přijde úplně. Protože teď mají opravdu málo peněz, rozhodli se obrátit na Patrona dětí s prosbou o příspěvek na základní potraviny a hygienické potřeby. Pojďme jim pomoci, naši podporu si zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Rodina s postiženým dítětem potřebuje naši pomoc

Naše čtyřletá Míša je holčička s kombinovaným zdravotním postižení. Trápí ji centrální hypotonický syndrom, který se projevuje ochablým svalstvem, porucha srážlivosti krve, porucha spánku a příjmu potravy, ADHD a v neposlední řadě porucha autistického spektra.

Péče o ni pro nás nikdy nebyla snadná, teď ale řešíme i finanční problémy. Kvůli pandemii koronaviru byl manžel nejprve na nucené dovolené. Později přišel jeho zaměstnavatel se snížením pracovního úvazku a nyní vyhrožuje propouštěním.

A protože se naše příjmy výrazně snížily, moc vás prosím o příspěvek na potraviny, léky a základní hygienické potřeby. Díky tomu budeme moci v této kritické době zajistit všechny potřeby naší dcerky.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě