Příspěvek na základní potřeby pro Miu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětskou výživu, plenky a hygienické potřeby

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tatínek vypráví příběh své rodiny, která se ocitla v tíživé finanční situaci

Jsme mladá rodina se třemi dětmi a ještě nedávno by nás vůbec nenapadlo, že se jednou dostaneme do situace, kdy nebudeme moci našim dětem dopřát to nejzákladnější. Jak se ale ukázalo, stačí zásah osudu a životy všech se mohou jako lusknutím prstu zcela změnit.

Pracuji jako řidič kamionu a můj plat byl vždy velmi slušný. Pak se ale kvůli koronaviru zavřely automobilky, kam jsem vozil různé náklady, a tak jsem zůstal doma, bez práce. Moje finanční ohodnocení se skládá ze tří složek – z fixního platu, odměn a diet. Můj nynější příjem se počítá ze základu, což je 13 000 korun čistého. A protože jsem doma a dostávám jen 60 % z platu, jsem na 8 000 korunách měsíčně.

S manželkou máme dvě hendikepované děti a malou Miu, která se narodila v prosinci loňského roku. Ani v běžném režimu to pro nás není snadné, nyní je však naše situace zoufalá. Nedokážu si představit, jak to za stávajících podmínek zvládneme. Dozvěděl jsem se ale o pomoci, kterou poskytuje Patron dětí, a rozhodl se zkusit své štěstí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě