Příspěvek na základní potřeby pro Nelinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka se dvěma dětmi potřebuje naši pomoc

Jsem maminkou dvou holčiček, tříleté Karolínky a sedmileté Nelinky, které vychovávám sama. Zatím jsem na rodičovské dovolené, o víkendech si ale přivydělávám jako hosteska. Přesněji řečeno, přivydělávala jsem si. Kvůli pandemii koronaviru a vládním opatřením nyní pracovat nemůžu. Před vypuknutím té hrůzy jsem si dokonce našla druhou práci, do níž jsem měla nastoupit před dvěma týdny, nástup se ale posunul až na začátek června.

V tuto chvíli tak pobírám jen 7 000 korun rodičovského příspěvku, z čehož nedokážu uhradit nájem, potraviny a základní hygienické potřeby pro sebe a dvě děti. A tak vás moc prosím o pomoc. Nemám se na koho jiného obrátit.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě