Příspěvek na základní potřeby pro Pavlíka

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby, nezbytné léky

Obrázek daru
Helena Urbanová
Patron příběhu

Helena Urbanová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Pavlíkovou rodinou spolupracuji jako terénní sociální pracovnice. V tuto chvíli nemá rodina dostatek finančních prostředků na nákup potravin nebo nezbytných léků. Od daru si slibuji možnost nákupu kvalitních potravin a zajištění všech potřebných věcí pro Pavlíka a jeho zdraví.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Pavlíka, jehož rodina se ocitla ve finanční tísni

Pavlíkovi je šestnáct, a třebaže to nemá v životě jednoduché, ke všemu se staví čelem. Nedá dopustit na svého mladšího brášku, na domácí mazlíčky, ani na svou maminku samoživitelku, která dělá všechno pro to, aby poskytla svým hochům všechno potřebné.

Bohužel rodinu zasáhla výjimečná opatření kvůli koronaviru a maminka přišla o práci. Rodina má teď sotva dost peněz na zaplacení nájmu. Na potraviny už peníze nezbývají. Navíc Pavlík trpí silnou alergií na pyl a s tou jsou spojené vysoké výdaje za léky. A venku i v této těžké době jaro na nikoho neohlíží…

Maminka se proto na radu sociální pracovnice rozhodla podat žádost o pomoc Patronovi dětí a za jakýkoliv příspěvek na jídlo nebo na léky pro Pavlíka upřímně děkuje. Pomozme jim tuto těžkou situaci zvládnout ve zdraví!

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě