Příspěvek na základní potřeby pro Pavlínku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Eva Chalupníková Doležalová
Patron příběhu

Eva Chalupníková Doležalová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S maminkou Pavlínky spolupracuje naše intervenční centrum již od roku 2018, kdy sbírala odvahu opustit manžela kvůli domácímu násilí. Její cesta ven nebyla jednoduchá, protože byla na manželovi zcela finančně závislá, ale nyní je naštěstí s Pavlínkou i jejím bratříčkem v bezpečí. Teď se ale opět nachází rodina v těžké situaci kvůli epidemii koronaviru. Pavlínka by potřebovala vitamíny, ovoce a zeleninu a určitě by jí udělalo radost i něco na domácí tvoření. Epidemii i rozvod rodičů nese velmi těžce.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Pavlínky, jejíž rodina se nachází v obtížné situaci

Pavlínce je sedm let a je to všestranná holčička. Ve škole prospívá, chodí plavat, hraje na flétnu, tancuje a má moc ráda své morče. Nedá dopustit na svého mladšího brášku, který se o ni může kdykoliv opřít. Nemá to ale jednoduché. Její rodiče se rozvádí, a protože je to citlivá holčička, tak se celou situací velmi trápí. A nyní přišla další rána v podobě epidemie koronaviru.

Pavlínčina maminka by potřebovala nakoupit dětem kvalitní potraviny a léky, protože Pavlínka před nedávnem prodělala zánět průdušek a potřebovala by probiotika… je toho dost a peněz dost není. Pojďme ukázat, že na to nejsou sami. Přispět Pavlínce na potraviny, léky a jiné nezbytnosti můžeme ještě dnes.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě