Příspěvek na základní potřeby pro Pepu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Pepa a jeho maminka samoživitelka potřebují naši pomoc

Pepovi je deset let a žije s maminkou sám. Je to skromný kluk, který rád jezdí na kole a na koloběžce, hraje si se svým psem nebo na telefonu. Jeho maminka šetří každou korunu, aby jí zbylo na nájem i běžné potřeby.

Bohužel se díky epidemii koronaviru uzavřely školy a Pepa je doma. Jeho maminka se o něj musí postarat, sama také nemůže chodit do zaměstnání. Nikdy nemusela nikoho žádat o finanční pomoc, pokud byla nouze, přivydělala si na brigádách, ale to je nyní nemožné.

Teď má během epidemie strach, že jí nezbydou peníze na potraviny a léky pro Pepu. Žádá proto o pomoc touto cestou a bude nesmírně vděčná za jakýkoliv příspěvek. Zároveň všem přeje, aby tuto dobu přežili ve zdraví.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě