Příspěvek na základní potřeby pro Šárku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Josef  Záhora
Patron příběhu

Josef Záhora

pracovník OSPOD

Komentář patrona

Maminka se třemi nezletilými dětmi to v současné době nemá vůbec snadné. Pracuje na částečný úvazek v domově pro seniory a dlouhodobě nemocné, protože jsou však zavřené školy a školky, musí být doma s dětmi, což ovlivnilo příjem rodiny. A právě nedostatek peněz na základní potřeby je důvodem, proč žádá o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka se třemi dětmi potřebuje naši pomoc

Pracuji na částečný úvazek jako pečovatelka v domově pro seniory, kvůli zavřeným školám a školkám jsem ale nyní doma se svými třemi dětmi. Jsem samoživitelka a moje finanční situace nebyla nikdy snadná. Dlouho jsem hledala práci a snažila se, aby se naše finanční situace zlepšila. Mám také přiděleného opatrovníka, který mi pomáhá plánovat všechny výdaje a hospodařit s penězi.

Když už to vypadalo, že konečně budeme moci žít trošku víc v klidu, objevil se koronavirus, a já přišla o část svého příjmu. V tuhle chvíli vůbec netuším, jak to zvládneme, z čeho budeme žít. A tak vás moc prosím o pomoc. V tuto chvíli mám tak 500 korun pro nás všechny na týden, a to je zoufale málo.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě