Příspěvek na základní potřeby pro Sofinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Patron dětí
Patron příběhu

Patron dětí

Komentář patrona

Ocitli jsme se v mimořádné situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout mimořádnými dary pomoc rodinám, které koronavirus uvrhl do stavu náhlé nouze. Pro zveřejnění příběhu a zahájení sbírky nemusí mít žadatelé svoje patrony, protože patronem příběhu jsme my — Patron dětí. Tím celý proces žádosti a zveřejnění příběhu ještě více zrychlujeme, aby se k rodinám a jejich dětem dostala pomoc co nejdříve. To však nic nemění na tom, že všechny žadatele i nadále pečlivě prověřujeme a pomoc se tak dostane jen k těm, kteří ji opravdu potřebují a splní podmínky pro její získání.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Rodina se třemi dětmi potřebuje naši pomoc

S manželem vychováváme tři dcerky – šestnáctiletou Elišku, jedenáctiletou Adélku a tříletou Sofinku. Já pracuji na poloviční úvazek v centru pro seniory jako uklízečka, manžel je zaměstnaný ve firmě na dovoz květin a jeho následný rozvoz do prodejen. V současné době tam však pro něj není práce, a tak je s děvčaty doma a pobírá 60 % z platu.

Pokles příjmů do rodinného rozpočtu bohužel způsobil, že jsme se ocitli ve finanční tísni, a tak bychom vás chtěli poprosit o příspěvek na potraviny a základní hygienické potřeby. Váš finanční dar pro nás bude obrovskou pomocí a věříme, že jednou, v lepších časech, budeme i my schopní pomoci někomu dalšímu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě