Příspěvek na základní potřeby pro Sofinku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

potraviny, hygienické potřeby a nezbytné léky

Obrázek daru
Andrea Milatová
Patron příběhu

Andrea Milatová

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

S malou Sofinkou jsem se seznámila v jenom pobytovém středisku, kam jezdím jako sociální pracovnice. Sofinka je velmi aktivní dítě, které moc rádo čte a tančí. Ráda bych na tomto místo poprosila o finanční příspěvek na potraviny, hygienické potřeby a také léky pro ni, jejího brášku i maminku. Ta se o své děti stará sama, a protože momentálně nemůže pracovat, potřebuje pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Samoživitelka se dvěma dětmi přišla o část svého příjmu

Jmenuji se Anastasiia a pocházím z Ukrajiny, nějaký čas už ale žiji se svými dvěma dětmi v Česku. Pracuji v Charitě, kvůli pandemii koronaviru a vládním opatřením jsem ale nucena být s dětmi doma.

Protože se mi snížil příjem, začínám mít problém vyjít s penězi. Kromě potravin pravidelně nakupuji také vitamíny a gely na masáž pro svého devítiletého syna, který má za sebou dvě náročné operace ruky a potřebuje speciální doplňky stravy, aby mu kosti lépe srůstaly, a masáže. Do toho musí pravidelně rehabilitovat, takže jezdíme k jedné fyzioterapeutce, což mě také stojí nějaké peníze. Rehabilitace hrazené pojišťovnou nám nemocnice zrušila, bez nich ale hrozí, že nedojde ke správnému obnovení funkce ruky.

Protože je to pro mě finančně čím dál náročnější, prosím vás o příspěvek právě na léky, hygienické potřeby a také potraviny. Sama to nezvládnu a nikoho jiného bohužel nemám.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě